MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleserie 13913468

nr 1391 3468

Bertil Fridhagen

(1905-1993), Sverige

Bokhylleserie, Bodafors, Brännstämplad. Bredd: 260, djup: 45 cm, höjd: 190 cm, Cites-intyg finns, nyckel

Kondition: slitage

Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:20:21

15/4 21:47:19 1      1.600 kr
18/4 15:33:05 2      Vinnande bud

Bertil Fridhagen

Läs mer om Bertil Fridhagen